sayfabildir

takdirtesekkurhesaplama

İstediğiniz cevap hemen aşağıda yükleniyor...

sponsorlu bağlantılar

İstediğiniz sayfanın cevabı hemen aşağıda.

Sınıfınıza ait tüm derslerin cevabına ulaşmak için yukarıdaki "Sınıfınızı Seçiniz" butonuna tıklayınız.

Zeka Sorusu Babası Çocuğunun Her Doğum Gününde

Zeka Sorusu Babası Çocuğunun Her Doğum Gününde 1tl'yi kumbaraya atıyor. Buraya kadar her şey net, çocuk 12 yaşına geliyor ve olaylar gelişiyor.

Zeka Sorusu Bu Üç Gün Kadınların Yalan Söyleme Günü

Zeka Sorusu Bu Üç Gün Kadınların Yalan Söyleme Günü    ...

Zeka Sorusu Ben Dün Yalan Söyledim

Zeka Sorusu Ben Dün Yalan Söyledim cevabını paylaşıyoruz. Pazar, pazartesi günleri doğru söyleyen erkekler ve kadınların oluşturduğu bir kombinasyon sorusu. Oldukça zor bir soru ama çözmek zor değil.  ...

Zeka Sorusu Basit Hap

Zeka Sorusu Basit bir zeka sorusu ile karşınızdayız. Bir doktor size 3 hap veriyor ve bu hapları ne kadar sürede içmeniz gerektiğini söylüyor. Sorumuzun devamı ve cevabı için yazının devamını okuyabilirsiniz.   ...

Zeka Sorusu Bilmece

Zeka Sorusu Bilmece hakkında sorulardan en popülerini paylaşıyoruz. Çiftçi ve traktörü ile ilgili bu bilmecenin sorusu ve cevabı için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Zeka Sorusu Einstein Aynştayn

Zeka Sorusu Einstein Aynştayn'a ait bir zeka sorusudur. Einstein'a göre bu soruyu çözen kişiler dünya'da yüzde ikilik bir dilime giriyorlar. Soru gerçekten de çok zor bir soru. İşte o soru:

Zeka Sorusu Akraba Bir Kadın ve Bir Adam Tarlada Çalışıyor

Zeka Sorusu Akraba Bir Kadın ve Bir Adam Tarlada Çalışıyor. Yoldan biri geçiyor ve bu iki kişiye akraba olup olmadıklarını soruyor. Sonra olaylar gelişiyor. İşte sorumuz ve cevabımız:

Zeka Sorusu Akraba Bir Adam Duvarda Asılı Duran Resme

Zeka Sorusu Akraba Bir Adam Duvarda Asılı Duran Resme bakıyor. İşte cevabı:

Zeka Sorusu Akraba Ahmet'in Kaynanası

Zeka Sorusu Akraba ile ilgili Ahmet'in Kaynanası ile mehmet'in kaynanası arasında geçen bu zeka sorusu oldukça kolay. Ahmet'in kaynanası Mehmet'in kaynanasının annesidir. Bu durumda Mehmet Ahmet'in neyi oluyor bakalım?

Zeka Sorusu Aklından Bir Sayı Tut

Zeka Sorusu Aklından Bir Sayı Tut Bu zeka sorusu biraz cevaba yönlendirme ile ilgili. Arkadaşlarınızı vereceği cevapla şaşırtacaksınız. Böylece arkadaşlarınız verdiğiniz cevap karşısında bir süre kendine gelemeyecek. Bu bir ilizyon değil, aklınızda tutacakları sayıyla yaptığımız akıl okuyunu!

Zeka Sorusu Adam Bakkaldan Girer ve Bir Paket Sigara İster

Zeka Sorusu Adam Bakkaldan Girer ve Bir Paket Sigara İster, aynı zamanda bakkal çırağı probleminin cevabı olarak da bilinen bu zeka sorusunun cevabını veriyoruz. Bakkalın zararı kaç liradır? şeklinde de bilinen soru şu şekilde:      ...

sayfabildir