Derslerinizde başarılı olmak için en iyi 5 yöntem

Derslerinizde başarılı olmak için en iyi 5 yöntem

Dört kişilik gruplar halinde çalışacak. Adımları takip et.

a) Hayali bir müzik grubu oluşturun ve bir CD kapağı hazırlayın. Grubun adını, araçlarını ve şarkı başlıklarını gösterin.

b) Daha sonra grup üyelerinden biriyle görüşme yapın. Hayatını, beğenilerini ve tercihlerini sorun. Sınıfta röportajı harekete geçirin. Projenizi portföyünüze koyun.

● Görevi açıklayınız ve ödev olarak ataınız.

● Öğrencilere görevi tamamlamak için bir hafta izin verin.

● Projelerini kontrol edin ve sınıfta görüşmelerini söylemelarını isteyin.

● Projeleri kendi portföylerine yerleştirmelerini hatırlatın.

 

Aile Hayatı: İngiltere'deki aileler genellikle küçüktür, ancak aile hayatı bazen çok yoğundur. Gençler evlerinin etrafında yardım etmek zorunda çünkü ebeveynleri sık sık çalışıyor. Akşamları, pek çok İngiliz ailesi birlikte televizyonda “Doğu Avcılar” gibi diziler izlerler.

 

Okul Hayatı: Okul saat 8.45'te başlıyor. Öğrenciler bilgi teknolojisi veya vatandaşlık ve gıda teknolojisi gibi bazı ilgi çekici okul konularını inceler. Okul bittiğinde, öğleden sonra saat 3.30'da, birçok öğrenci bir “Fransız kulübü” veya “Drama kulübü” gibi okul sonrası bir kulübe gider. İngiltere'de öğrenciler her zaman okul üniforması giyerler.

 

Serbest Zaman: Bütün gençler gibi, İngiliz gençler televizyon seyretmeyi, bilgisayar oyunları oynamayı ve internette gezinmeyi severler! Ancak, birçok genç de karate veya dans kulüpleri gibi kulüplere gidiyor ya da kaykay veya paten kaymaya gidiyorlar. Cumartesi günleri birçok genç, alışverişe gitmeyi ya da arkadaşlarıyla sinemaya gitmeyi tercih ediyor.

sponsorlu bağlantılarEksik Sayfaları Bildirin, Anında Cevaplayalım.

Hemen Aşağıdaki yorum bölümünden istediğiniz sayfayı belirtiniz.


Facebook girişi yaparak sorunuzu sorabilirsiniz. Fotoğraf'da gönderebilirsiniz. En az 15 dk'da bir cevabınızın verilip verilmediğini kontrol etmek için testonline'a uğramayı unutmayınız.