Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları - Tüm Sınıflar

2018- 2019 Eğitim Öğretim yılına ait Ders ve Çalışma Kitabı cevapları için aşağıdaki linklerden sınıfınızı seçiniz.

 

 

4. sınıf ders ve çalışma kitabı cevapları

5. Sınıf ders ve çalışma kitabı cevapları

6. sınıf ders ve çalışma kitabı cevapları

7. sınıf ders ve çalışma kitabı cevapları

8. sınıf ders ve çalışma kitabı cevapları

9. sınıf ders ve çalışma kitabı cevapları

10. sınıf ders ve çalışma kitabı cevapları

11. sınıf ders ve çalışma kitabı cevapları

12. sınıf ders ve çalışma kitabı cevapları

Daha sonra gelecek sayfada ise seçtiğiniz sınıflara ait ders kitaplarının yayınevlerine göre cevaplar mevcut. Öncelikle elinizde bulunan kitapların hangi yayınevine ait olduğunu tespit ediniz, daha sonra ilgili kitabın cevaplarına ulaşabilirsiniz. Milli eğtiim bakanlığı birçok derste farklı farklı yayınevlerinin kitaplarını okutmaktadır. Bu yüzden okuduğunuz kitabın yayınevini bilmeniz gerekli.

Bazı derslerin cevapları hızlı bir şekilde verilirken örneğin matematik, geometri gibi derslerin cevaplarını hazırlamak oldukça uzun bir zaman istiyor. Bu yüzden aşağıdaki facebook yorum kutumuzdan yorumlarınızı yaparak istediğiniz sayfayı günlerce önceden bize bildirmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyin, facebook sayfamızı ve google artı sayfamızı beğenin cevaplardan anında haberdar olun.

sponsorlu bağlantılarUzmanımız Sorularınızı Cevaplıyor.

Hemen Aşağıdaki İçerik Forumundan Sorunuzu Sorun.

Uzmanlarımız en kısa sürede cevaplayacaktır. Sorunuzu sorduktan bir süre sonra tekrar testonline.blogcu.com a uğradığınızda cevabınızı almış olmanız kaçınılmaz

Facebook girişi yaparak sorunuzu sorabilirsiniz. Fotoğraf'da gönderebilirsiniz. En az 15 dk'da bir cevabınızın verilip verilmediğini kontrol etmek için testonline'a uğramayı unutmayınız.
sayfabildir